Ana Sayfa Şirketler Facebook CEO’sundan Amerika Ve İngiltere’ye Uyarı!

Facebook CEO’sundan Amerika Ve İngiltere’ye Uyarı!

1307
0

FACEBOOK COE’SUNDAN GLOBAL DÜŞÜNCE KARŞITLIĞINA KARŞI UYARI!

Facbook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg küreselleşen ülkelerin yavaş yavaş kendi kabuğuna çekilmesi konusunda bir konuşma yaptı!

Zuckerberg konuşmasında Amerikan Başkanı Trump’ın ‘’Sadece Amerika’’ sloganıyla Amerika’yı her şeyin üstünde tutarak diğer ülkeleri geri plana atmasının ve İngiltere’nin Brexit ile Avrupa Birliğinden ayrılarak kendi başına hareket etme kararı almasının küreselleşmeye zarar verdiğini belirtti.

Facebook’un genç CEO’su konuşmasında insanların küreselleşmenin gerisine itildiğinin ve dünya çapında küreselleşmeyi engelleyen akımların yaygınlaşmaya başladığının altını çizdi.

Kaynak: Euronews

Tarih: 27 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikİngiltere’de İşsizlik Oranı Arttı mı?
Sonraki İçerikMerkel’den Euro Açıklaması!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz