Ana Sayfa Ekonomi Merkel’den Euro Açıklaması!

  Merkel’den Euro Açıklaması!

  1551
  0

  ALMANYA BAŞBAKANI ANGELA MERKEL EURO’YU SUÇLADI!

  Angela Merkel Euro’nun değerinde bir sorun olduğunu iddia etti!

  Avrupa Merkez Bankası’nın Euro bölgesi politikalarını ekonomik olarak daha zayıf olan ülkelere uyarlayıp Almanya gibi güçlü bir ekonomiye sahip ülkeye uyarlamadığı için değerinde sorun olduğunu açıkladı.

  Angela Merkel ise Münih Güvenlik Konferansında Avrupa Merkez Bankası’nın para politikalarının Almanya’ya bağlı olmadığını tamamen bağımsız olduğunu ve Portekiz, Slovenya veya Slovakya gibi ülkelere uyarlandığı için değerinin düştüğünü belirtti.

  Kaynak: Euronews

  Tarih: 27 Şubat 2017

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikFacebook CEO’sundan Amerika Ve İngiltere’ye Uyarı!
  Sonraki İçerikKanada’dan Dev Atılım!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz