Ana Sayfa Ülkeler İngiltere’de İşsizlik Oranı Arttı mı?

İngiltere’de İşsizlik Oranı Arttı mı?

1711
0

İNGİLTERE İŞSİZLİK ORANLARINI AÇIKLADI!

İngiltere’de işsizlik oranı sabit kalarak son 11 yılın en düşük seviyesini korudu.

İşsizlik oranı 2016 yılının son çeyreğinde % 4,8 oranıyla tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştı.

İngiltere ekonomisi, Avrupa Birliği’nden ayrılma kararına ve Brexit çalışmalarının başlamasına rağmen 2016 yılında güçlü kalmayı başardı.

İngiltere İşçi Sendikası Konferansı Başkanı Frances O’Grady ise fiyatlar arttıkça ayni ödeme gücünün daha yavaş büyüdüğünü ve ailelerin ekonomik kriz sonrasında yaşam şartlarında iyileşme olmamasından dolayı hâlâ endişe duyduklarını belirtti.

Kaynak: Euronews

Tarih: 27 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikYurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi Aylık %7,25 Arttı!
Sonraki İçerikFacebook CEO’sundan Amerika Ve İngiltere’ye Uyarı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz