Ana Sayfa Ülkeler Euro Bölgesinde Ekonomik Büyüme Durdu mu?

Euro Bölgesinde Ekonomik Büyüme Durdu mu?

1379
0

EURO BÖLGESİNDE EKONOMİK BÜYÜME BEKLENTİLERİN ALTINDA KALDI!

Euro bölgesinde yılın son çeyreğinde büyüme tahminlerini karşılayamayarak tahminlerin çok altında kaldı.

Euro bölgesinde özellikle bu yıl seçime gidecek ülkelerden
Almanya % 1,8,
Fransa % 1,1
Hollanda % 2,5 büyüme gösterdi.

Aynı zamanda Amerika’da seçimlerden dolayı meydana gelen ticari tehditler ve Brexit nedeniyle uzmanlar Avrupa Birliği ekonomisi konusunda olumlu bir beklentileri olmadığını belirtti.

Euro bölgesi için tahmin edilen rakamlar son birkaç yıla oranla daha iyi olmasına rağmen büyüme hızının sürdürülebileceği ihtimali çok zayıf görünüyor.

 

Kaynak: Euronews

Tarih: 4 Mart 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikÖzel Matrah Şekilleri Nelerdir?
Sonraki İçerikApple Ve Dublin (İrlanda) Avrupa Birliği’nin Vergi Kanunlarına Meydan Okuyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz