Ana Sayfa Yaşamın İçinden Kentsel ormacılığı paranızla veya işgücünüzle destekleyin!-Ekolojik ve Sürdürülebilir Yaşam İçin Birtakım Öneriler/3

Kentsel ormacılığı paranızla veya işgücünüzle destekleyin!-Ekolojik ve Sürdürülebilir Yaşam İçin Birtakım Öneriler/3

749
0

Ekolojik ve Sürdürülebilir Yaşam İçin Birtakım Öneriler/3

Kentsel ormacılığı paranızla veya işgücünüzle destekleyin!

Yeşil alanlar hem birey hem de toplum sağlığı açısından oldukça faydalı ve vazgeçilmezdir. Eğer şehirde yaşıyorsanız, nefes alabilmek için çok daha fazla yeşil alana ihtiyacınız var. Yerel yönetimlerinizin hava temizliği ile alakalı yaptığı çalışmalara katılabilir, komşularınızı bu konuda bilinçlendirebilirsiniz.

Sürdürelebilir yaşam hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.


Kaynak:www.silentspring.org
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikDoğal içerikli temizlik ürünleri kullanın – ekolojik ve sürdürülebilir yaşam için öneriler-2
Sonraki İçerikKomşuluk Dilinizi Yumuşatın-Ekolojik ve Sürdürülebilir Yaşam İçin Öneriler 4

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz