Ana Sayfa Yaşamın İçinden Komşuluk Dilinizi Yumuşatın-Ekolojik ve Sürdürülebilir Yaşam İçin Öneriler 4

Komşuluk Dilinizi Yumuşatın-Ekolojik ve Sürdürülebilir Yaşam İçin Öneriler 4

731
0

Komşuluk Dilinizi Yumuşatın-Ekolojik ve Sürdürülebilir Yaşam İçin Öneriler 4

Sosyal sermayeniz sağlıklı olma yolunda paha biçilmez bir dayanaktır. Toplumun katılım düzeyi, bir semtteki olumlu etkinlik ve kaynaklarla tanımlanır. Sosyal sermayenin en önemli birleşenlerinden biri de güvendir. Bu yüzden ilk adımı atan siz olun. Biraz fazla yemek yaparak komşunuza sürpriz yapın örneğin. Mahallenizeki yeni komşularınıza selam verin.  Evizdeki kitapları komşularınızla paylaşarak, Ücretsiz Kütüphane açma akımına da katılabilirsiniz.


Kaynak:www.littlefreelibrary.com
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikKentsel ormacılığı paranızla veya işgücünüzle destekleyin!-Ekolojik ve Sürdürülebilir Yaşam İçin Birtakım Öneriler/3
Sonraki İçerikRus S-400’lerini satın alan Çin’e ABD’den yaptırım geldi: Pekin ve Moskova tepki gösterdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz