Ana Sayfa Çalışma Hayatı Doğum öncesi hastalık raporu alan kişinin istirahatli günleri doğum sonrasındaki süreye eklenir...

  Doğum öncesi hastalık raporu alan kişinin istirahatli günleri doğum sonrasındaki süreye eklenir mi?

  124
  0

  Bir kişi 37. haftaya kadar doğum öncesi çalışabilir raporu alırsa ve bu süre içinde ara ara hastalık raporu alırsa hastalık raporu doğum sonrasına eklenecek 5 haftalık iznimi etkiler mi?

  32. hafta sonrası izinleri eklenmektedir.

   

   

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikDernek gerçek faydalanıcı bildirim formunda kimi bildirecek?
  Sonraki İçerikTasfiyeye giren şirket için gerçek faydanalıcı bildirim formu vermeye gerek var mı?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz