Ana Sayfa Mevzuat Avrupada Cep Telefonu Dolaşım Ücreti Kalkıyor mu?

Avrupada Cep Telefonu Dolaşım Ücreti Kalkıyor mu?

1203
0

Avrupa’da Dolaşım Ücreti Kalkıyor mu?

Avrupa Birliği üye olan 28 ülkede cep telefonu operatörlerinin uyguladığı dolaşım ücretini 15 Haziran 2017’de kaldırmayı planlıyor.

AB Komisyonu, Avrupa Parlamentosu ve AB Konseyi arasında yapılan görüşmeler sonucunda cep telefonu abonelerine uygulanan dolaşım ücretlerini kaldırma konusunda uzlaşmaya vardı.

Bu uygulama kullanıcıların internet paketini de kapsamaktadır.

Bu sayede AB ülkelerinden birinde cep telefonu operatörlerinden birine abone olan bir kullanıcı gittiği herhangi bir AB ülkesinde de süre sınırı olmaksızın kendine ait konuşma, mesajlaşma ve veri paketini kullanabilecektir.

Düzenleme Avrupa Parlamentosu ve üye ülkeler tarafından onaylandıktan sonra yürürlüğe girecektir.

Kaynak: Euronews

Tarih: 10 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi,  gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikAmerika’da Sular Durulmuyor Şimdi De Banka Yasaları Değiştiriliyor!
Sonraki İçerikVergi İndirimi Yolda!!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz