Ana Sayfa Şirketler Apple Yeniliğe Gidiyor. Yeni Iphone’da Büyük Değişiklik Haberi Geldi!

Apple Yeniliğe Gidiyor. Yeni Iphone’da Büyük Değişiklik Haberi Geldi!

1266
0

APPLE YENİ ÇIKACAK IPHONE İÇİN YENİLİKLER YAPACAĞINI DUYURDU!

Apple iphone’nun 10.yılında yeni çıkaracağı model üzerinde çok önemli değişiklikler yapmaya hazırlandığını açıklaması üzerine hisseleri değer kazandı!

Apple ilk iphone modelini 2007 yılında geliştirdi ve 2007 yılından beri çıkan modellerde çok fazla yenilik yapmadığı için çok eleştiriliyordu.

Bu yıl ise iphone telefonların 10.yılının şerefine yeni çıkacak modelde kablosuz şarj, 3 boyutlu sensörlü yüz tanıma sistemli kamerası olan çerçevesiz bir model geliştireceğini duyurdu.

Bunun üzerine uzmanlar piyasada ki iphone’ların %40’nın 2 yıldan daha eski modeller olduğunu bu değişim sayesinde yeni modelin satış rekorları kırabileceğini belirttiler.

Kaynak: Euronews

Tarih: 25 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikOtomobil Devleri Birleşiyor mu?
Sonraki İçerikTahtı Ele Geçirdi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz