Ana Sayfa Şirketler Tahtı Ele Geçirdi!

Tahtı Ele Geçirdi!

1347
0

Volkswagen, Toyota’yı Tahtından İndirdi!
Almanya merkezli Volkswagen, egzoz emisyon skandalına rağmen son dört yılın en fazla satılan otomobil markası Japonya merkezli Toyota’yı tahtından ederek en fazla satılan otomobil markası oldu.

Audi, Porsche, Seat, Skoda, Bentley, Bugatti ve Lamborghini’yi de kapsayan Volkswagen ailesi geçtiğimiz yıl 10 milyon 300 bin araç satarak, 2015 yılına oranla satışlarını % 3,8 arttırdı.
Toyota ise 10 milyon 180 bin satarak bir önceki yıla oranla satışlarını % 0,2 azaltmıştır.

Kaynak: bbc.com

Tarih: 25 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi,  gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikApple Yeniliğe Gidiyor. Yeni Iphone’da Büyük Değişiklik Haberi Geldi!
Sonraki İçerikTGTC, GTİP, BTB Nedir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz