Ana Sayfa Ülkeler Yunanistan’ın Kreditörlerle Savaşı!

Yunanistan’ın Kreditörlerle Savaşı!

1279
0

YUNANİSTAN KREDİTÖRLERLE ANLAŞTI!

Yunanistan, ekonomisini kurtarmak için kreditörlerle yaptığı müzakerelerde daha fazla kemer sıkmayacakları konusunda anlaşmaya vardı.

Yunanistan hükümeti yetkilileri Brüksel’de yapılan toplantıda artık daha fazla kemer sıkma politikasının olmayacağını açıkladı.

Euro Grubu Başkanı Jeroen Dijsselbloem müzakerelerin ardından bu süreçte verimlilik sağlamak için bir takım mali açıdan ve iş gücü açısından değişikliklere gidileceğini açıkladı.

Bu reformlara göre şirketler daha kolay eleman çıkarabilecek ve işçi sendikalarının hakkı sınırlandırılacak.

Kaynak: Euronews

Tarih: 21 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerik2017 – Şubatta Tüketici Güven Endeksi 65,7 Oldu!
Sonraki İçerikBağ-Kur Prim Ödemelerinde 5 Puanlık İndirim Hakkı!!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz