Ana Sayfa Ekonomi Yunanistan’ın Borçları Siliniyor Mu?

  Yunanistan’ın Borçları Siliniyor Mu?

  1391
  0

  Avrupa Birliği otoriteleri Yunanistan ile aralarında olan borç krizinin Mayıs ayında çözüleceğini açıkladılar.

  Avrupa Birliği borçların hafifletilmesini reddediyordu; ancak, Euro Grubu Başkanı Jeroen Dijsselbloem yaptığı açıklamalarda Yunanistan’ın borçlarının bir kısmının silineceğini belirtti.

  Yunanistan hükümetinin borcunun silinmesi konusunda özellikle IMF ve Almanya arasında hala fikir ayrılığı bulunmakta ve Yunanistan kamu borcu 315 milyar Euro’yu bulmaktadır.

  Kaynak: Euronews

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi,  gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikKimlere Tematik Proje Destek Programı Verilir?
  Sonraki İçerikAvrupa İnsan Hakları Mahkemesi Kararı Sonucu Elde Edilen Kazançlar Vergilendirilir mi?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz