Ana Sayfa Çalışma Hayatı Türk Vatandaşlığının Yanında İkinci Bir Vatandaşlığı Bulunan Kişileri İşe Alırken Çalışma İzni...

  Türk Vatandaşlığının Yanında İkinci Bir Vatandaşlığı Bulunan Kişileri İşe Alırken Çalışma İzni Gerekir Mi?

  175
  0

  Limited Şirketi firmamıza yabancı uyruklu fakat anı zamanda Türkiye vatandaşı olan bir kişiyi giriş yapmak istiyoruz. Bunun için çalışma izni gerekli midir?

  TC vatandaşı ise çalışma izni almanıza gerek bulunmamaktadır.

   

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikToptan Meze Satışında Uygulanacak KDV Oranı Kaçtır?
  Sonraki İçerikApartman Yöneticiliği Hizmeti Veren Firma Yansıtma Faturasında KDV Hesaplayacak Mı?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz