Ana Sayfa Şirketler Tesla’nın Kurucusu Hissedarlara Çok Tepkili!

Tesla’nın Kurucusu Hissedarlara Çok Tepkili!

1596
0

Tesla hisselerinin de sahibi olan iki yatırımcı Tesla’nın yönetimindeki sorunları çözebilmek için iki bağımsız üye atanmasını talep etti!

Bu sebeple Tesla’nın kurucusu Elon Musk sosyal medya aracılığı ile bu talebe ironi yaparak sert bir şekilde tepki verdi.

Aynı zamanda, Musk zaten iki bağımsız kurul üyesi atamayı planladıklarını ama bunun bu grubun isteğiyle bir alakası olmadığını vurguladı.

Kaynak: Euronews

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikMalezya Merkez Bankasından Kuzey Kore Soruşturmasına Yardım!
Sonraki İçerikÇin Yine İhracatta Zirvede!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz