Ana Sayfa İstatistik Yediğimiz Balıklar Denizden mi? Çiftlikten mi?

Yediğimiz Balıklar Denizden mi? Çiftlikten mi?

1540
0

Su ürünleri istatistikleri araştırmasına göre: 2005 yılında deniz ürünleri 380 bin ton iken, yetiştiricilik üretimi ise 118.277 tondur. Tatlısu ürünleri ise 46.115 bin tondur.

Öte yandan 2016 yılına gelindiğinde ise deniz ürünleri 322 bin ton iken, yetişticilik ürünleri 277 bin ton, tatlısu ürünleri ise 33 bin tondur.


_____________________________________________________________

Kaynak:Tüik
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikBelediyeden satın alınan taşınmaza ilişkin ödemelerin banka dekontu ile belgelendirilmesi hk.
Sonraki İçerikEk Kira Sözleşmesinde Damga Vergisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz