Ana Sayfa Eğitim SMMM Yeterlilik Sınavı Öncesi Bilgilendirme Toplantısı – 29 Haziran

SMMM Yeterlilik Sınavı Öncesi Bilgilendirme Toplantısı – 29 Haziran

1129
0

İSMMMO – SMMM Yeterlilik Sınavı Öncesi Bilgilendirme Toplantısı

İSMMMO tarafından 29 Haziran 2019 Cumartesi günü İSMMMO Hizmet ve Kültür Binası’nda saat 20.00’da SMMM Yeterlilik Sınavı Öncesi Bilgilendirme Toplantısı düzenlenecektir.

Rezervasyon için tıklayınız…

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

Önceki İçerikAdres değişikliğinden dolayı durdurulan 2022 sayılı Kanun kapsamında verilen aylıklardan faydalanmak isteyen vatandaş tekrar başvuruda bulunmalı mıdır?
Sonraki İçerikAy içerisinde eksik gün nedeni puantaj kayıtları olarak bildirilen kişiler eksik günleri kadar GSS ödemek zorunda mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz