Ana Sayfa Vergi Sahibi vefat eden ve varislerinin reddi miras yaptığı işletmenin SMMM sözleşmesi GİB...

  Sahibi vefat eden ve varislerinin reddi miras yaptığı işletmenin SMMM sözleşmesi GİB ve TÜRMOB üzerinden iptal edilmelidir.

  1
  0

  Tek ortaklı LTD şirketin ortağı 13.05.2024 tarihinde vefat etmiştir. Vergi ve SGK. borçlarından dolayı varisleri miras reddi yapıyorlar. Şirketin temsilcisi kalmadığından sözleşmemi nasıl fesih etmem gerekiyor?

  GİB ve TÜRMOB sözleşmesini fesih edeceksiniz. Şirketin bağlı olduğu VD ve SGK’ya bu konuda bilgi veriniz.

   

   

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikYurt dışından kağıt ortamında alınan reklam faturaları Ba formunda bildirilecek mi?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz