Ana Sayfa Şirketler Nissan Çin Pazarındaki Hedeflerini Büyüttü!

Nissan Çin Pazarındaki Hedeflerini Büyüttü!

1469
0

Nissan Çin pazarındaki satış hedeflerini büyüttü!

Japon araba üreticisi Nissan Motors yetkilisi Daniele Schillaci Çarşamba günü Shangai auto show’da yaptığı açıklamaya göre bu yıl içinde Çin’de en az 1.4 milyon araç satmayı planladıklarını belirtti.

Japon devi Nissan geçen yıl 1.3 milyon araç satmayı planlarken hedefinin üstüne çıkarak 1.35 milyon araç satarak beklenmedik bir satış rakamı yakaladı ve satışlarını %8.4 oranında arttırdı.

Kaynak: Euronews

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikCelse Harcı Nedir? Celse Harçlarının Mükellefi Kimlerdir?
Sonraki İçerikİngiliz Şirketler Brexit’e Rağmen Reklam Gelirlerini Yükseltiyorlar!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz