Ana Sayfa Duyurular Matrah Ve Vergi Artırımına Başvuru ve Ödeme Süresi 1’er Ay Uzatıldı

Matrah Ve Vergi Artırımına Başvuru ve Ödeme Süresi 1’er Ay Uzatıldı

149
0

Matrah Ve Vergi Artırımına Başvuru ve Ödeme Süresi 1’er Ay Uzatıldı

Başvuru süresi 30 Haziran 2023, İlk taksit (peşin) ödeme süresi 31 Temmuz 2023 Tarihine kadar uzatıldı.  (Resmi Gazete/26.5.2023) (7440 Sayılı Kanun’un 5. Maddesi Kapsamına giren matrah ve vergi artırımına ilişkin işlemler)  

Kaynak: Resmi Gazete 26.5.2023 Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


Önceki İçerikMikro İşletme hadleri, Küçük işletme hadleri ve Orta büyüklükteki işletme hadleri yeniden belirlendi
Sonraki İçerikİşletmede Mevcut Olduğu Hâlde Kayıtlarda Yer Almayan Emtia, Makine, Teçhizat Ve Demirbaşlar Başvuru ve Ödeme Süresi 1 Ay Uzatıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz