Ana Sayfa Muhasebe Mali müşavirin kendi web sitesinde yaptığı işleri anlatmasında ve bunun tanıtımını yapmasında...

  Mali müşavirin kendi web sitesinde yaptığı işleri anlatmasında ve bunun tanıtımını yapmasında yasak var mıdır?

  SMMM ve YMM unvanına sahip kişiler reklam yasağına uymak kaydıyla kendi internet sitesinde veya başka internet sitelerinde yazı, makale vb. içerikler yazabilir

  92
  0

  SMMM yetki belgesi ile serbest olarak çalışan meslek mensubu kendi web sitesinde güncel konularda makaleler yazabilir, vergi, ticaret , sosyal güvenlik alanında danışmanlık yapabildiğimi ilan etmemde bir sakınca olabilir mi?

  Mesleki hizmetler için ilan verilmez ve reklam yapılmaz. Portalınızda verdiğiniz hizmetleri yazabilirsiniz.

   

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikGerçek kişilerin borsada elde ettikleri kazançlar vergiye tabi midir?
  Sonraki İçerikİşletme hesabına göre defter tutan mükellefin devreden KDV ‘sini gider yazabilir miyiz?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz