Ana Sayfa Ekonomi Lüksemburg’dan Volkswagen’e Dava!

  Lüksemburg’dan Volkswagen’e Dava!

  1770
  0

  Lüksemburg’dan Volkswagen’e Dava!!!

  Lüksemburg geçtiğimiz günlerde yaşanan Volkswagen gaz emisyon skandalına karşı yasal takibat başlattı.

  İddialara göre regülatörler (Düzenleyiciler) araç üreticileri tarafından yanıltıldı ve ülkenin alt yapı bakanı ülkeyi ‘’araçların tasdiklenmesine sebep olan cezai bir işlemin kurbanı’’ olarak nitelendirdi.

  Bakan François Bausch dizel gaz emisyonu ile ilgili yapılan soruşturmayı yürüten savcıların mahkemede şikayette bulunduğunu doğruladı.

  Ancak şüphelilerin isimleri açıklanmadı.

   

  Kaynak: Euronews

  Tarih: 8 Şubat 2017

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikSnapchat Para Kaybediyor Ama Yine De Kazanıyor. Nasıl mı?
  Sonraki İçerikVergide Hesap Dönemi Nedir?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz