Ana Sayfa Ülkeler Litvanya’da Amerikan Hollister Firması Fabrika Kuruyor!

Litvanya’da Amerikan Hollister Firması Fabrika Kuruyor!

1437
0

Amerikan menşeli dünya çapında tıbbi ekipman üreticisi Hollister firması, Litvanya’nın ikinci en büyük şehri Kaunas’ta fabrika açma kararı aldı.

Planlanan yatırımın 50 milyon Euroya mal olması beklenmektedir. Ana amacının Avrupa’daki talebin karşılanması olduğu yatırım sayesinde 300 yeni iş imkânının oluşturulması düşünülmektedir.

1921 yılında kurulan Hollister, çalışanların sahip olduğu bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmanın 3 kıtada, 25 ülkede üretim ve satış merkezleri bulunuyor.

Kaynak: Invest Lithuania

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikPazar Erişimini ve Yatırımları Artırmak için Pence Japonya Görüşmelerini Başlattı!
Sonraki İçerikAvusturya’da 2017 Mart Ayı Enflasyon Oranı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz