Ana Sayfa Ülkeler İtalyan Uydu Fırlatma Şirketi Halka Açıldı!

İtalyan Uydu Fırlatma Şirketi Halka Açıldı!

1734
0

İtalyan uydu fırlatma şirketi Avio halka açıldı!

Şirket yetkilileri operasyonlarını büyütebilmek için gerekli olan finansmanı Avio’yu halka arz ederek elde etmeyi planladıklarını açıkladı.

Dünya’daki yaşamın giderek uzaydan gelen sinyallere bağlanması yüzünden teknolojik gelişimin daha objektif bir şekilde takip edilebilmesi için bu adımın gerekli olduğu şirket yetkilileri tarafından belirtildi.

Kaynak: Euronews

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerik2017 – Şubat Ayında Trafiğe Kayıtlı 21 Milyon Araç Oldu!
Sonraki İçerikCK Boğaziçi Elektrik Abonelerinin Borçlarını Siliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz