Ana Sayfa Vergi Devir gelen mükellefin haziran ayı gelir ve giderleri bildirilmemiş. Bu durumda haziran...

  Devir gelen mükellefin haziran ayı gelir ve giderleri bildirilmemiş. Bu durumda haziran ayına düzeltme de her ikisini de bildirmek gerekir mi?

  Bildirilmeyen tüm beyannameler, düzenlenip yeni meslek mensubu tarafından VUK pişmanlık hükümleri uyarınca verilebilir

  102
  0

  Devir gelen mükellefin Haziran ayı gelir ve giderleri bildirilmemiş. Bu durumda haziran ayına düzeltme de her ikisini de bildirmek gerekir mi?

  Bildirilmeyen tüm beyannameler, düzenlenip yeni meslek mensubu tarafından VUK pişmanlık hükümleri uyarınca verilebilir

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikHizmet faturaları 7 gün geriye dönük kesilebilir mi? Sadece mal faturaları mı 7 gün geriye dönük kesilebilir?
  Sonraki İçerikŞirketin %100 ortağı kendi şirketinde 4/1-a (SSK) statüsüne tabi çalışabilir mi?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz