Ana Sayfa SGK Deprem Bölgesinden (Uzaktan) Çalışacak Personel İçin Ek SGK Teşvikleri Var Mı?

  Deprem Bölgesinden (Uzaktan) Çalışacak Personel İçin Ek SGK Teşvikleri Var Mı?

  124
  0

  İstanbul’daki yazılım firmamıza afet bölgesinden yazılımcı istihdam etmek istiyoruz. Uzaktan çalışacak. Afet bölgesinden istihdamla ilgili teşvik var mıdır?

  Kişi afet bölgesi SGK işyeri dosyasında bildiriliyor ise teşvikten yararlanabilir. Ancak afet bölgesinde ikamet etmiyor ise ilgili SGM’den yazılı görüş almanız gerekir.

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikTeknoparklardaki AR-GE Uygulamaları Nasıl Olacak?
  Sonraki İçerikFatura Düzenlenmesine Dair 7 Günlük Süre Hafta Sonuna Denk Gelirse Hesaplama Nasıl Yapılır?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz