Ana Sayfa Eğitim Bilirkişilik Temel Eğitim Başvuruları – Temmuz 2019

Bilirkişilik Temel Eğitim Başvuruları – Temmuz 2019

1201
0
Bilirkişilik Temel Eğitim Başvuruları

İSMMMO tarafından düzenlenen Bilirkişilik Temel Eğitim Başvuruları Temmuz programı ayrıntıları için tıklayınız…

Kayıt formları için tıklayınız..

 

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

Önceki İçerikArsa üzerine yaptırmış olduğum mesken ve dükkanları kiralamam durumunda kira geliri beyannamesi verecek miyim?
Sonraki İçerikTicari aracımıza yaptığımız giderleri aracın maliyetine kayıt edebilir miyiz? Aracı satmamız durumunda KDV oranı ne olacaktır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz