Ana Sayfa Basından Artık İSKİ Faturalarınızı E-Devlet Üzerinden Ödeyebilirsiniz!!!

Artık İSKİ Faturalarınızı E-Devlet Üzerinden Ödeyebilirsiniz!!!

2348
0

İSKİ’den yapılan fatura tahsilatı hakkındaki açıklamaya göre; İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), TÜRKSAT ve Bankalar arası Kart Merkezi (BKM) arasında imzalanan protokol çerçevesinde İSKİ aboneleri su faturalarını artık E-Devlet üzerinden ödeyebilecekler.

İSKİ tarafından yapılan açıklamada, İSKİ’nin, ayrıca su faturalarının üzerine kare kod koyarak, abonelerine 3 boyutlu güvenlik (3D Secure) sistemi yöntemiyle daha hızlı ve güvenli fatura ödeme imkânı sağlandığı vurgulandı.

İSKİ’nin E-Devlet üzerinden verdiği hizmet alanları,
Yeni abonelik başvurusu,
Abonelik iptali başvurusu,
İndirimli abonelik başvurusu,
Başvuru takibi ve iptali,
Abonelik borç ödeme,
Baraj doluluk oranları,
Su analiz raporu,
Abone bilgileri sorgulama,
Arıza ve bakım bilgisi sorgulama,
Fatura bilgileri sorgulama ve fatura ödeme.
şeklinde olarak sıralandı.

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikDeniz Raporu Nedir ve Kim Tarafından Düzenlenir?
Sonraki İçerik3 No’lu KDV Beyannamesi Geliyor! (23.12.2017)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz