Ana Sayfa Mevzuat Amerika’nın Devi Avrupa’nın Devi İle Birleşiyor!

Amerika’nın Devi Avrupa’nın Devi İle Birleşiyor!

1265
0

Dünyanın en büyük kozmetik şirketlerinden biri olan Amerika merkezli Johnson & Johnson, Avrupa’nın en büyük ilaç şirketlerinden olan Actelion Pharmaceuticals’ı 30 milyar dolara satın almak için anlaşma sağladı.

Haftalar süren görüşmeler sonunda, Johnson & Johnson hisse başına 280 dolar ödemeyi kabul etmiştir ve bu anlaşmaya göre Johnson & Johnson, Actelion şirketinde %16 oranında hisse elde etmiş olacak.

Kaynak: Euronews

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi,  gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikAsgari Ücret Prim Desteği 2017 Yılında da Devam Edecek!
Sonraki İçerikFransa Obezite’ye Savaş Açtı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz