Ana Sayfa Ülkeler Amerikan Başkanından Finansal Sektöre Destek Sözü!

Amerikan Başkanından Finansal Sektöre Destek Sözü!

1215
0

Amerikan Başkanı Donald Trump finans sektörüne destek sözü verdi!

Amerika’nın önde gelen şirketlerin yöneticileri ile bir araya gelen Donald Trump ekonominin iyileşmesi ve kalkınması için ekonomik sınırlamaları kaldıracağını ve Dodd-Frank yasalarını yeniden düzenleyerek piyasaları rahatlatacağını belirtti.

Küresel mali kriz sonrası zor durumda olan bankaları koruyabilmek için Obama döneminde yürürlüğe konan Dodd-Frank yasalarının şu anki bankaları zora soktuğu ve mali çöküşe sürüklediği iddia ediliyor.

Kaynak: Euronews

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikKurumlar Vergisi Mükellefi Kime Denir?
Sonraki İçerik2017 Yılı Ocak – Şubat Aylarında En Çok Hangi Faaliyet Dallarında Şirket Kapanışı Yapıldı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz