Ana Sayfa Duyurular 7020 Sayılı Yapılandırma Kanunu 1. Taksit Ödemenizi Yapmayı Unutmayın!!!

7020 Sayılı Yapılandırma Kanunu 1. Taksit Ödemenizi Yapmayı Unutmayın!!!

1373
0

7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 1. taksit ödeme dönemi başladı.

7020 sayılı Yapılandırma Kanunu’nun getirdiği imkânlardan yararlanmaya devam edilmesi için ilk iki taksitin ödenmesi şarttır.

Bu nedenle, özellikle birikmiş borçların ödenmesine kolaylık sağlayan 7020 sayılı Kanundan yararlanmaya devam edebilmek için 31 Temmuz akşamına kadar ödemeleri yapmak gerekmektedir.

Ödemeler,
1- http://www.gib.gov.tr internet sayfasından,
2- Anlaşmalı bankalardan,
3- Vergi dairelerinden
yapılabilir.

Kaynak: Gelir İdaresi Başkanlığı

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikPerakende Satışlarda “KDV Dahildir” Etiketleri Kullanılmak Zorunda mıdır?
Sonraki İçerikİş Mahkemeleri Tasarısı Kapsamında Zorunlu Arabuluculuk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz