Ana Sayfa Şirketler Hem Telefonu Patlattı, Hem De Kazancını!

Hem Telefonu Patlattı, Hem De Kazancını!

1666
0

Samsung Note 7 Felaketinin Yaralarını Sarıyor!!!
Samsung Electronics, patlama tehlikesi olan Galaxy Note 7 serisini piyasadan geri çekmesine rağmen dördüncü çeyrekte çok büyük bir kâr oranı yakaladı.

Samsung yetkilileri Ekim-Kasım dönemleri arasında bir önceki yılın aynı dönemine göre % 50 daha fazla olmak üzere son 3 yılın en büyük kâr payına sahip oldu.

Samsung yetkilileri geçtiğimiz yıl aşırı ısınması ve bazı ürünlerinde ise alev alma problemi sebebiyle geri çağırmak zorunda kaldığı Galaxy Note 7 yüzünden yaşadığı zararın, S7 modelinin satışlarındaki artışla dengelendiğini açıkladı.

Kaynak: Euronews

Tarih: 6 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikİtalya’dan 20 Milyar Euro’luk Banka Kurtarma Paketi!!!
Sonraki İçerikYeni KDV Oranları – 30.04.2017 Tarihine Kadar Geçerlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz