Ana Sayfa Çalışma Hayatı 2017 Yılı BES 3. Basamak Geçiş Uygulaması 1 Temmuz 2017’de Başlıyor!!!

2017 Yılı BES 3. Basamak Geçiş Uygulaması 1 Temmuz 2017’de Başlıyor!!!

1941
0

1 Ocak 2017 tarihi itibariyle 1.000 Kişi ve üzerinde çalışanı olan işletmeler için Otomatik katılımlı veya Zorunlu BES uygulaması başlamıştı.

Otomatik katılımlı veya Zorunlu BES’ in 3. Basamağı olan, 100-249 kişi arası çalışana sahip işletmelerde 1 Temmuz 2017 tarihi itibariyle uygulama başlayacak.

Kaynak: BES Kanunu ve Tebliğleri

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikİl Özel İdarelerince Takip Edilen Kamu Alacakları, 7020 Sayılı Yapılandırma Kanunu Kapsamında mıdır?
Sonraki İçerikBelediyelerce Takip Edilen 213 Sayılı VUK’a Kapsamındaki Hangi Alacaklar 7020 Sayılı Yapılandırma Kanunu Kapsamına Girer?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz