Ana Sayfa Vergi 2016 Yılı Yeniden Değerleme Oranı Belli Oldu!!!

  2016 Yılı Yeniden Değerleme Oranı Belli Oldu!!!

  1534
  0

  Bilindiği üzere Her yeni yıl ile birlikte birçok vergi ve harç tutarları yeniden değerleme oranında artırılmaktadır. Bu nedenle Yılın sonunda yayınlanan ve bir sonraki yıl bazı vergi ve harç tutarlarının belirlenmesine önemlidir.

  2017 yılının bazı vergi ve harç tutarlarının hesaplanmasında kullanılacak olan 2016 Yılı Yeniden değerleme oranı 11.11.2016 tarih 29885 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmıştır.

  2016 yılı Yeniden değerleme oranı %3,83 olarak belirlenmiştir.

  Kaynak: Resmi Gazete (27.12.2016 tarih 29931 sayılı)

  Tarih: 28 Aralık 2016

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikMuhasebe Nedir ve Temel Kavramları Nelerdir?
  Sonraki İçerikYeni Yatırım Yapmak İsteyen Firmalara TOBB’dan Çağrı!!!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz