Ana Sayfa Dünya Wall Street Bankacılarına Müjde!

  Wall Street Bankacılarına Müjde!

  1464
  0

  Amerikan Başkanı Donald Trump bankacılık düzenlemelerinde büyük değişimin müjdesini verdi!

  Dodd-Frank adındaki finansal düzenlemeler kriz sonrası bankaların üzerindeki kontrolleri arttırmaya yönelik düzenlemelerdi.

  Ancak bu düzenlemeler istihdamı arttıracak yatırımcılara kredi verilmesini imkânsız hale getiriyordu ve bu sebeple Amerikan Başkanı Donald Trump tarafından eleştiriliyordu ve değiştirilmesi gerekliliğini her defasında savunuyordu.

  Kaynak : Euronews

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikFransız Sanayi Üretimi Düştü!
  Sonraki İçerikKFC’den Büyük Karar!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz