Ana Sayfa Ekonomi Suudi Arabistan Petrol Fiyatları Beklentisini Arttırdı!

  Suudi Arabistan Petrol Fiyatları Beklentisini Arttırdı!

  1317
  0

  SUUDİ ARABİSTAN PETROL FİYATLARININ 60 DOLARA ÇIKMASINI BEKLEDİĞİNİ AÇIKLADI!

  Dünyanın en büyük petrol üretici ülkelerinden biri olan Suudi Arabistan bir varil petrolün fiyatının 60 dolara çıkmasını beklediklerini açıkladı.

  OPEC üyesi ülkeler arasında olan ve en önemli petrol üreticisi kabul edilen Suudi Arabistan’ın Körfez ülkesi diğer üreticiler Katar, Kuveyt ve Birleşik Arap Emirlikleri ile birlikte, fiyatların 60 dolar seviyesine yükselmesi durumunda yeni yatırımların teşvik edileceğine inandıklarını belirttiler.

  OPEC üyesi ve OPEC üyesi olmayan ülkeler 1 Ocak 2017’den itibaren günlük olarak 1,8 milyon varil azaltma konusunda anlaşmaya varmışlardı.

  Kaynak: Euronews

  Tarih: 7 Mart 2017

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerik3.700 TL Kira Gelirim Var. Vergi Ödeyecek miyim?
  Sonraki İçerikYazarkasa Fişlerinde Hangi Bilgiler Bulunmak Zorundadır?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz