Ana Sayfa Ekonomi Süper Teşvike 1 Ayda 20 Milyar TL’lik Başvuru Yapıldı!

  Süper Teşvike 1 Ayda 20 Milyar TL’lik Başvuru Yapıldı!

  1434
  0

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Süper Teşvikte diğer bir adıyla Proje Bazlı Teşvik Sisteminde tanıtım yapılmadan 1 aylık dönemde 20 milyar TL’lik başvuru yapıldığını söyledi.

  Ekonomi Bakanı Zeybekçi, görüşülen başka yatırımlarında olduğunu ve onlarında devreye girmesiyle 100 milyarlık projelerin kapsama alınabileceğini ifade etti. Projenin alt yapı çalışmaların tamamlandığını belirten Bakan, projenin amacının yurt dışından teknoloji, sermaye ve üretim transferi olduğunu söyledi.

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikAudi ve FAW Group’tan Yeni Araç Müjdesi!
  Sonraki İçerikÖzel Etiketi veya İşareti Bulunmayan Malları Bulunduranlar İçin ÖTV Nasıl Uygulanır?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz