Ana Sayfa Muhasebe Sermaye Ödendi Raporuna E-Defter Bilgisi Ne Şekilde Yazılacaktır?

  Sermaye Ödendi Raporuna E-Defter Bilgisi Ne Şekilde Yazılacaktır?

  107
  0

  Çalıştığım şirkette sermaye artışı yapacağım eski sermayenin ödendiğini gösteren rapor hazırlarken defter tasdik bilgisi yazıyoruz. E-Defter kullanan şirketler defter tasdiki ile ilgili ne yazabilir?

  İlgili alandaki yevmiye ve kebir için “e-defter tutulmuştur” cümlesi yazılır. envanter defterinin tasdik bilgileri yazılacaktır.

   

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerik%1 KDV İle Alınıp İşlendikten Sonra Satılan Gıda Ürünlerinin KDV Oranı Ne Olacak?
  Sonraki İçerikKuyumcu Mükelleflerin Ödeme Ve Tahsilatlarında 7.000 TL Sınır Uygulanır Mı?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz