Ana Sayfa Şirketler Samsung’da Şaşırtan Yükseliş!

Samsung’da Şaşırtan Yükseliş!

1323
0

Samsung Galaxy S8 siparişleri beklenenin üzerinde gerçekleşti!

Teknoloji devi Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy S8 modeli için şimdiden beklediklerinin üzerinde sipariş aldıklarını açıkladı.

Güney Kore kökenli şirketin yöneticisi Koh Dong-jin ise nihayet Samsung Galaxy Note 7 modeli yüzünden yaşadıkları kayıpları telafi etmeye başladıklarını belirtti.

Kaynak: Euronews

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikAvrupa Birliği’nde Yunanistan Borç Krizi!
Sonraki İçerikArtık Adalet Bakanlığı Çekler Hakkında Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezine Daha Fazla Bilgi Verebilecek!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz