Ana Sayfa Muhasebe Merkezi yurt dışında bulunan şirketin Türkiye’de açılacak şubesi için mali müşavirlik hizmeti...

  Merkezi yurt dışında bulunan şirketin Türkiye’de açılacak şubesi için mali müşavirlik hizmeti verilebilir mi?

  85
  0

  Merkezi Kıbrıs’ta olan şirketin İstanbul’da şubesi açılmak istenmektedir. Sadece İstanbul şubesini kapsayacak şekilde mali müşavirlik hizmeti verilebilir mi?

  Mali müşavirlik hizmeti verilebilirsiniz.

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikKendi gayrimenkulünü günlük, haftalık kiraya veren gelir vergisi mükellefi turizm payı beyannamesi verecek mi?
  Sonraki İçerikAracın satışından sonra yeniden değerleme yapabilir miyiz?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz