Ana Sayfa Muhasebe Mali müşavirler birden fazla müşavirlik şirketi açabilirler mi?

Mali müşavirler birden fazla müşavirlik şirketi açabilirler mi?

1040
0

Mevcut mali müşavirlik hizmeti veren limited şirketime ilave olarak ayrıca tek ortağı olacağım başka bir mali müşavirlik şirketi açabilir miyim veya kurulmuş olan başka bir mali müşavirlik şirketine ortak olabilir miyim?

Başka bir mali müşavirlik şirketi açamazsınız. Başka bir mali müşavirlik şirketine ortak olabilir siniz Ancak imza yetkilisi olamazsınız.

 

 

 

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

 

Mali Müşavir kardeşine muhasebe hizmeti verebilir mi?

 

 

 

Faal olmayan herhangi bir firmayı Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik şirketine dönüştürebilir miyim?

 

 

 

Mali Müşavirler aynı zamanda ticaret ile uğraşabilir mi?

 

 

 

Önceki İçerikYurt Dışı Sigorta Borçlanması Yapılarak Emekli Aylığı Nasıl Alınır?
Sonraki İçerikİş Akdi Feshedilen Üst Düzey Yöneticilere Rekabet Yasağı Çerçevesinde Yapılan Ödemeler Ücret Sayılır mı? Ticari Kazancın Tespitinde Gider Olarak İndirilmesi Mümkün müdür?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz