Ana Sayfa Vergi Köpek oteli hizmetinde KDV oranı nedir?

  Köpek oteli hizmetinde KDV oranı nedir?

  114
  0

  Köpek oteli işi yapan bir mükellefimiz var. Köpek bakımı ve konaklanmasını sağlıyor. Hizmet için fatura kesecek KDV oranı kaç olacak?

  KDV oranının % 20 olarak uygulanması gerekiyor.

  Güncel KDV oranlarını Gelir İdaresi Başkanlığı’nın web sitesindeki bölümden kontrol edebilirsiniz. Liste için TIKLAYINIZ…

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerik2022 Yılı hasılatı 25 milyon üzeri olan mükellefin mal satışında e-İrsaliye düzenlemesi isteğe bağlı mıdır?
  Sonraki İçerikBeyaz eşya servisinde bakım işinde KDV oranı nedir?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz