Ana Sayfa Muhasebe İşyerini kapatan ve şifresi iptal olan mali müşavirin beyannamesini başka bir SMMM...

  İşyerini kapatan ve şifresi iptal olan mali müşavirin beyannamesini başka bir SMMM gönderebilir mi?

  118
  0

  15.10.2023 tarihinde işyerini kapatan mali müşavirimiz eylül ayına ait kendi beyannamesini başka bir müşavir aracılığı ile verebilir mi? E-beyan şifresi kapatılmıştır. Şuan aktif değildir. Ben aracılık sözleşmesi yapıp beyannamesini gönderebilir miyim?

  Kendi şifresi kapandığına göre; başka bir meslek mensubu aracılığı ile ARACILIK sözleşmesi yaparak gönderebilir.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikÜrünü teslim almadan ilk satıcıdan direkt alıcıya gönderilmesi halinde e-sevk irsaliyesini kim düzenleyecek?
  Sonraki İçerikİşletmenin aktifine kayıtlı ikinci el motosiklet satışında KDV oranı nedir?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz