Ana Sayfa Muhasebe İSMMMO’ya Bağlı Olarak Çalışan Bir Mali Müşavir İstanbul Dışındaki Müşterisi İçin Tarifedeki...

  İSMMMO’ya Bağlı Olarak Çalışan Bir Mali Müşavir İstanbul Dışındaki Müşterisi İçin Tarifedeki Hangi Tutarı Uygular?

  120
  0

  İSMMMO’ya bağlı olarak çalışan bir mali müşavir olarak Rize’deki mükellefime hangi ilin fiyat tarifesine göre makbuz kesmeliyim?

  Müşteri ile meslek mensubu ayrı il gruplarında olduğu takdirde, işletmenin bulunduğu yer için belirlenen ücret tarifesi uygulanır.

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikEmekli Statüsünde Bir Şirkette Çalışan SMMM, Başka Bir SMMM Şirketinin İmza Yetkilisi Olabilir Mi?
  Sonraki İçerikGeçici İthal Edilen Ürünler İhraç Kaydıyla Satılabilir Mi?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz