Ana Sayfa Ülkeler İngiltere’nin İlk Kadın Emniyet Müdürü!

İngiltere’nin İlk Kadın Emniyet Müdürü!

1665
0

İNGİLTERE POLİS TEŞKİLATINA KADIN EMNİYET MÜDÜRÜ ATAYARAK BİR İLKE İMZA ATTI!

İngiltere’de 188 yıllık tarihi olan Londra Polis Teşkilatına ilk defa kadın emniyet müdürü atandı.

Cressida Dick (56), 1983 yılında polis memuru olarak görevine başladı.

Terörle mücadele biriminin başında görev yaptı ve 2005’te Londra’da 52 kişinin öldüğü terör saldırısı sonrası olayla ilgili yargılandı ve beraat etti.

Cressida Dick ise, bu durumdan çok mutlu olduğunu ve köklü bir teşkilata ilk kadın emniyet müdürü olarak atanmasının hayallerinin ötesinde olduğunu ve bunun çok büyük bir ayrıcalık olduğunu dile getirdi.

Kaynak: Euronews

Tarih: 23 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerik2017 Yılı Şubat Ayında Hizmet Sektörü Güven Endeksleri %6,1 Arttı!
Sonraki İçerikTarımsal Kredi Borçları Yapılandırılıyor, Yıllık Faizin %5’ini Çiftçi Karşılayacak!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz