Ana Sayfa Ülkeler İngiltere AB’den Çıkıyor….. HSBC de İngiltere’den!

İngiltere AB’den Çıkıyor….. HSBC de İngiltere’den!

1277
0

Brexit Sonrası HSBC!!
Avrupa’nın en büyük bankaları arasında olan İngiltere merkezli HSBC bankası 1.000 çalışanını Brexit sebebiyle Londra’dan Paris’e almayı planladığını açıkladı.

HSBC Yönetim Kurulu Başkanı Stuart Gulliver,  Davos’taki Dünya Ekonomik Formunda bu taşınma işleminin bu yıl veya sonraki yıl gerçekleşmeyeceğini, 2 yıllık zaman dilimi içinde gerçekleşeceğini belirtti.

Kaynak: Euronews

Tarih: 4 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikTüketici Fiyat Endeksi (Tüfe) 2017-Ocak’ta %2,46 Arttı!
Sonraki İçerikTüccarlarda İşe Başlamayı Bildirme Nasıl Olur?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz