Ana Sayfa Şirketler İngiliz Devi Satılıyor mu?

İngiliz Devi Satılıyor mu?

1700
0

İngiltere’nin en büyük şirketlerinden olan mısır gevreği üreticisi Weetabix, Amerikan şirketi Post Holdings’e satılıyor.

İngiltere’nin en büyük şirketlerinden olan mısır gevreği üreticisi Weetabix, Amerikan firmasına 1.8 milyar dolara satılması planlanıyor.

Aynı zamanda, Post Holdings Amerika’nın en büyük üçüncü mısır gevreği üreticisidir ve Great Grains, Golden Crisp, Cocoa Pebbles gibi markalarınında sahibidir.

Kaynak: BBC

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikNetflix Bilmecesi!
Sonraki İçerikMeslek Hastalığı Sigortasından Sağlanan Haklar Nelerdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz