Ana Sayfa Ekonomi Hangi Bankanın Başı Dertte?

  Hangi Bankanın Başı Dertte?

  1320
  0

  Deutsche Bank’ın Başı Dertte!!!
  Deutsche Bank, Amerika ve İngiltere’de kara para aklama olaylarını engelleyemediği gerekçesiyle 630 milyon dolar para cezası ödemeyi kabul etti.

  2011 ve 2015 yılları arasında Moskova’daki müşterilerinin banka aracılığıyla Rusya’dan 10 milyar dolar kara para akladıkları tespit edildi.

  Deutsche Bank, Amerikan ve İngiliz kurumları ile anlaşma yoluna giderek New York Mali Hizmetler Birimine 425 milyon dolar, İngiltere’deki Mali Davranış İdaresine ise 205 milyon dolar ödemeyi kabul etti.

  Kaynak: Euronews

  Tarih: 5 Şubat 2017

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi,  gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikBaba Gemileri Yaktı?
  Sonraki İçerikAvrupa’da En Hızlı Büyüyen Ülke Hangisi?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz