Ana Sayfa Çalışma Hayatı Emeklilik nedeniyle kıdem tazminatı ödenerek çıkışı yapılan personel tekrar aynı işyerinde çalışmaya...

  Emeklilik nedeniyle kıdem tazminatı ödenerek çıkışı yapılan personel tekrar aynı işyerinde çalışmaya devam ettiğinde ihbar süresi hesaplaması neye göre yapılmalıdır?

  196
  0

  Emeklilik nedeniyle kıdem tazminatı ödemesi yapılarak çıkışı verilen personel tekrar aynı işyerinde çalışmaya devam ettiğinde ihbar süresi hesaplaması neye göre yapılmalıdır?

  Hizmet süresi birleştirilerek hesaplama yapılması gerekmektedir.

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikDanışmanlık hizmetleri için düzenlenecek e-SMM’de KDV tevkifatı yapılır mı?
  Sonraki İçerikİnşaat İşinde Asgari İşçilik Hesaplamasında Hangi Yılın M2 Birim Maliyetleri Esas Alınır?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz