Ana Sayfa Vergi E-fatura mükellefiyiz. Vergi mükellefi olmayan bir kişiye yanlışlıkla e-arşiv fatura düzenledik Bu...

  E-fatura mükellefiyiz. Vergi mükellefi olmayan bir kişiye yanlışlıkla e-arşiv fatura düzenledik Bu faturayı nasıl iptal edebiliriz?

  126
  0

  e-fatura mükelefiyiz. Vergi mükellefi olmayan bir kişiye yanlışlıkla e-arşiv fatura düzenledik 8 günlük süreyi kaçırdık. Bu faturayı nasıl iptal edebiliriz?

  Vergi mükellefi olamaya ve e-fatura düzenleyicisi olmayan alıcıya zaten e-arşiv fatura düzenlenir.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikAvukatların arabuluculuk ücretlerinde KDV tevkifatı olacak mı?
  Sonraki İçerikSMMM Mükellefiyeti açmadan eşimin şahıs firmasının vergi beyannamelerini gönderebilir miyim?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz