Ana Sayfa Muhasebe e-Defteri 3 Aylık Olarak Gönderen Firmalar İkinci Kopyaları Hangi Tarihe Kadar Göndermelidir?

  e-Defteri 3 Aylık Olarak Gönderen Firmalar İkinci Kopyaları Hangi Tarihe Kadar Göndermelidir?

  158
  0

  e defterimiz 3 aylık nisan mayıs haziran defter beratlarını yükledik e defter saklamaları göndermedik saklamaları göndermek için yasal süremiz nedir?

  Nisan-Mayıs- Haziran / 2023 Dönemi e-Defterler Berat dosyaların İKİNCİL KOPYALAMA yükleme son günü (GV-KV 3 AYLIK TERCİH EDENLER Mükellefler ) 15/09/2023

  Süreleri aşağıdaki, link de bulunan takvimden takip ediniz.

  https://ismmmo.org.tr/dijitaltakvim


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikTutuklu veya hükümlü statüsünde cezaevinde olan birisi 4/1-a Statüsünde özel sektörde sigortalı çalışan olarak gösterilebilir mi?
  Sonraki İçerikMotokuryeler yakıt ve bakım harcamalarını gider yazabilir mi?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz